-40%
,

Bastun Twin Grip Cane – Shkop per moshen e trete

Te ndryshme

  • Bastun per pleqte.
  • I perbere nga drita LED.
  • Mban deri ne 160 kg peshe.
  • Pershtatet me cdo terren te veshtire.
  • Me nivele te ndryshme te gjatesise.
  • Mund ta merrni kudo me vete.
  • Siguron qendrim perfekt te trupit.

1,790L 2,990L

BASTUN PER PLEQ TE MOSHUR ME DRITE

Bastun per pleq Twin Grip Cane arrin te mbeshtese deri ne 160kg peshe. Ky bastun eshte i rregullueshem der ne 5 nivele lartesie nga 86-97 cm dhe peshon me pak se 2 kg.

Cdo terren i veshtire eshte me se i perballueshem nga ky bastun.

Pas edhe drita LED mundeson ecjen me kete bastun edhe ne vende qe nuk akne erresire.

Me baze te trefishte qe mundeson nje ekuiliber me te mire dhe perputhje me siperfaqen.

BASTUN PER PLEQ TWIN GRIP CANE

Ndryshe nga bastune e zakonshem te cilet rreshqasin ne siperfaqe te ndryshme,kjo nuk ndodh me bastunin Twin Grip Gane i cili fiksohet mjaft mire.

Ne cdo terren te veshtire si ato shkemboret, te lemuara, me gure, kodrat me bare ky bastun nuk do te has asnje veshtiresi.

Ate mund ta merrni me vete kudo pasi ju lejon qe ta merrni ne cante e udhetimit.

Dritat LED ju ndricojne cdo rruge, jane teper ekonomike dhe nuk konsumojne shume.

SPECIFIKATbastun per pleq me drita led per pleq blerje online iBuy al

Bastun Pishtari me 6 drita LED.

Zhvendoset lart e poshtë.

E palos-shme.

Mban ekuiliber perfekt.

Me koke rrotulluese.

Baze shume e qendrueshme.

Doreze ergometrike.

Nuk rreshqet nga dora.

I gjate nga 86 deri ne 97cm.

Blerje Online ne iBuy.al

SKU: 6923450640159 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

LLoji

bastun

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat