,

Batanije elektrike me ngrohje


1,790L2,790L

BATANIJE ELEKTRIKE ME NGROHJE

Batanija me ngrohje eshte produkti ideal qe i pershtatet me se miri nevoja tuaja gjate kesaj stine.

Materiali shume i bute i saj, nderthurur me dizenjon kaq terheqese ju ofrojne komoditet dhe rehati.

Mund ta perdorni ne cdo moment, ne darke duke pare nje film te kendshem, ose e ndizni disa minuta perpara se te shtriheni per te fjetur.

Eshte nje produkt cilesor i cili ju ofron siguri gjate kohes qe e perdorni.

Mund te perdoret nga te gjitha moshat, eshte i pershtatshem per te gjithe familjen.

I krijuar ne standartet me te mira per te sjelle tek ju ngrohtesine dhe komfortin e duhur.

Kjo batanije do i shnderroje netet e ftohta ne momente te bukura, te kaluara nen shoqerine e te dashurve tuaj.

Nuk shpenzon shume energji elektrike, pasi ngrohet brenda disa minutave.

Karakteristikat

Vjen ne dy variante, dopio ose teke.

Batanija teke ka permasat 70 cm x 150 cm

Batanija dopio ka permasat 150 cm x 180 cm

Ka nje kabull te gjate qe ju lejon ta perdorni ne cdo vend te shtepise.

 

SKU: Batanije ngrohese elektrike Kategori: ,
LLoji

Dopio 150×180 cm, Teke 70×150 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat