, , ,

Bateri Blackberry CM 2 – Generic Replacement Pearl Battery


890L

Bateri – Blackberry CM 2

Bateri Blackberry CM 2 – Generic Replacement Pearl Battery

  • Dizenjuar per telefonat Blackberry CM2
  • Zevendesimi me i mire per baterine tuaj origjinale nese ajo eshte demtuar ose vjeteruar
  • Me microchip te integruar qe rrit jetegjatesine e baterise dhe parandalon mbingarkimin
  • Luani, degjoni muzike ose flisni gjate ne telefon pa u shqetesuar per harxhimin e baterise
  • Nuk konsumohet shpejt edhe nese e perdorni per nje kohe te gjate

SHENIM: Bateria nuk eshte origjinale por parametrat dhe cilesia e performances se saj eshte afer origjinales

SKU: bateri-blackberry-CM2 Kategori: , , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat