, , ,

Bateri Blackberry Z10 – Original Genuine Brand New


990L

Bateri – Blackberry Z10

Bateri Blackberry Z10 – Original Genuine Brand New

  • Pershtatet me smartphonin nga Blackberry modeli Z10
  • Ideale per personat qe e perdorin gjate telefonin e tyre, sidomos per arsye pune
  • Mund te zevendesoje baterine e vjeteruar ose te perdoret si rezerve ne momentin qe bateria juaj po mbaron. Keshtu nuk humbisni asnje thirrje telefonike te rendesishme
  • Kapaciteti:1800 mAh
  • Rezistente ndaj konsumit dhe ndryshkut
  • Certefikuar nga CEE
  • 100% Origjinale dhe jetegjate
  • Nuk konsumohet shpejt edhe nese e perdorni per nje kohe te gjate
  • KESHILLE ! Rekomandohet qe vendosja dhe heqja e kesaj baterie te behet nga persona qe njohin teknikat e nderrimit te baterive!
SKU: bateri telefoni-blackberry-z10 Kategori: , , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat