,

Bateri Doogee X53 – Replacement Batteries Rechargeable


990L

Bateri – DOOGEE X53

Bateri Doogee X53 – Replacement Batteries Rechargeable

  • Dizenjuar per telefona Doogee X53
  • Ideale per te zevendesuar baterine e vjeteruar ose demtuar
  • Pershtatur per personat qe perdorin telefonat e tyre per nje kohe te gjate gjate dites
  • Shijoni biseda telefonike, degjoni muzike, luani lojra dhe navigoni ne internet pa u shqetesuar per konsumin e baterise
  • E sigurt nga mbinxehja, tensioni i larte dhe qarku i shkurter
  • Cilesi dhe siguri e garantuar nga RoHs dhe CE
  • Kapaciteti: 2200 mAh
  • Jetegjate dhe rezistente ndaj ndryshkut
SKU: battery-doogee X53 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat