,

Bateri e Jashtme WK Design – Power Bank Eliz Series


Ngjyra: Silver/Blu/E zeze /E kuqe

Kapaciteti: 5000 mAh

 

1,490L

Bateri e Jashtme – WK Design – WP 028

Bateri e Jashtme WK Design – Power Bank Eliz Series

  • Rimbush shpejt telefonin dhe paisjet e ndryshme pa nevojen e nje prize me korent. Ideal kur jeni ne levizje, udhetime ose nuk keni energji elektrike ne shtepi
  • Nuk demton baterine. I sigurt nga mbingarkesa, mbinxehja, perplasja, qarku i shkurter, tensioni i larte
  • Ndertuar nga material rezistent ndaj nxehtesise
  • Ne permasa mini, e merrni kudo me vete
  • Dizanj elegant dhe me shkelqim
  •  Pershtatur per te gjitha llojet e telefonave dhe paisjeve qe disponojne fishen perkatese
SKU: bateri e jashtme-wk design-wp028 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat