,

Bateri HTC Desire 300 – Mobile Phone Replacement Battery


Brandi: HTC

Modeli: Desire 300

Lloji i baterise: Li-Ion

Kapaciteti:1650 mah

Tensioni: 3,8 V

1,090L

Bateri – HTC Desire 300

Bateri HTC Desire 300 – Mobile Phone Replacement Battery

E projektuar per te zevendesuar baterine e demtuar te telefonave tuaj HTC Desire 300. Kjo bateri nuk konsumohet shpejt dhe telefoni juaj do te jete gjithmone ne gjendje optimale per tu perdorur.

Ajo eshte e mbrojtur nga luhatjet e tensionit dhe aksidentet e tjera ne rrjet, duke ofruar cilesi dhe siguri. Produkti eshte testuar dhe vleresuar per rezuktate dhe performance te shkelqyer.

Certefikuar nga mekanizma si ROHS, CE dhe FCC.

SKU: bateri-HTC- desire 300 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat