,

Bateri HTC Desire 626 – Genuine Replacement Battery


Brandi: HTC

Modeli: Desire 636

Lloji i baterise: Lithium Ion Polymer

Materiali: Ekologjik dhe jo toksik

Kapaciteti: 2000 mAh

1,090L

Bateri – HTC Desire 626

Bateri HTC Desire 626 – Genuine Replacement Battery

Nese bateria juaj ekzistuese fillon te nxehet, kjo eshte nje shenje qe ajo ka filluar te vjeterohet dhe duhet te zevendesohet. Zgjidhja me e mire eshte bateria HTC Desire 626, e cila garanton siguri, cilesi dhe jetegjatesi.

E integruar me mikrochip, ajo eshte e mbrojtur nga mbingarkimi dhe rezistente ndaj konsumit. Eshte e qendrueshme, nuk konsumohet lehte edhe nese e perdorni per funksione te ndryshme gjate dites suaj.

Cilesia dhe rezultatet e saj te shkelqyera jane vertetuar dhe certefikuar nga CE, FCC dhe RoHS.

SKU: bateri-HTC-desire-626 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat