,

Bateri HTC Desire X Origjinale – Standard New Li-ion Battery


  • Brandi: HTC
  • Modeli: Desire C
  • Materiali: Platike
  • Ngjyra: E zeze
  • Kapaciteti: 1650mAh
  • Lloji i baterise: Li-ion

1,090L

Bateri HTC Desire X – Origjinale

Bateri HTC Desire X Origjinale – Standard New Li-ion Battery

HTC Desire X Original Battery eshte zgjidhja ideale per te zevendesuar baterine ekzistuese pa u shqetesuar per cilesine dhe sigurine e telefonit. Ajo eshte e qendrueshme, efikase dhe rimbushet shpejt per te zgjatur gjate. Me material cilesor, ekologjik dhe miqesor me mjedisin, bateria nuk ndryshket dhe ofron nje siguri maksimale.

Ne brendesi te struktures se saj eshte integruar nje microchip i cili eshte pergjegjes per te parandaluar mbingarkimin dhe rritur jetegjatesine e baterise.

Nese deshironi te flisni gjate ne telefon dhe te mos humbisni thirrje te rendesishme, kjo eshte zgjidhja me e mire. Siguria dhe cilesia e HTC Desire X eshte testuar dhe certefikuar nga CE.

SKU: bateri-HTC-desire-X Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat