,

Bateri HTC One M9 – New Replacement Battery ne shitje


1,090L

Bateri – HTC One M9

Bateri HTC One M9 – New Replacement Battery ne shitje

 • Ideale per te gjithe personat qe e kane telefonin pjese te rendesishme te punes se tyre
 • Kohezgjatje maksimale
 • Zgjedhja me e mire per te nderruar ose zevendesuar baterine ekzistuese te telefonit tuaj
 • Mbrojtje e dyfishte IC qe siguron jetegjatesi dhe parandalon mbingarkimin
 • Bordi PCM siguron mbrojtje nga mbingarkesa, shkarkimi, qarku i shkurter etj
 • Material ekologjik dhe cilesor
 • Ne te njejtat dimensione si bateria e meparshme, duke u sinkronizuar ne menyre perfekte me telefonin tuaj
 • E qendrueshme dhe rezistente
 • Jetegjatesi dhe cilesi e garantuar nga ROHS dhe CE
 • Lloji i baterise: Li-ion, ndertuar me materiale te cilesise A
 • Kapaciteti: 2840 mAh
SKU: bateri- HTC-one M9 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat