,

Bateri HUAWEI G 740 – Versioni Origjinal Online


990L

Bateri HUAWEI G 740 – Versioni Origjinal Online

Bateri HUAWEI G 740 – Versioni Origjinal Online

  • Mbrojtje dhe cilesi maksimale per telefonin tuaj
  • Me mbrojtje nga qarku i shkuter dhe mbingarkesa
  • Material i forte, ekologjik dhe miqesor me mjedisin
  • Perdorni telefonin ne cdo moment te dites dhe per cfare ju keni nevoje pa u shqetesuar per baterine
  • E qendrueshme, rezistente ndaj konsumit dhe jetegjate
  • Performance dhe cilesi e larte
  • E certefikuar
  • Kapaciteti: 2300mAh
  • Tensioni: 3.8V
  • Rezistente ndaj ndryshkut
SKU: bateri-huawei-G740 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat