,

Bateri Huawei P9 – Replacement High Capacity Battery


990L

Bateri Huawei P9

Bateri Huawei P9 – Replacement High Capacity Battery

  • Mban telefonin plot me bateri atehere kur keni me shume nevoje
  • Ideale per te zevendesuar baterine e vjeteruar ose te demtuar
  • Me sistem sigurie dhe mbrojtje
  • Flisni ne telefon, luani lojrat qe deshironi, degjoni muzike pa u shqetesuar per baterine dhe harxhimin e saj
  • E integruar ne brendesi me michrocip i cili parandalon mbingarkimin dhe rrit jetegjatesine
  • Kapaciteti: 2900 mAh
  • Lloji i baterise: Li-ion
  • Certefikimet e sigurise dhe cilesise: FCC/ROHS/CE

 

SKU: bateri-huawei-P9 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat