,

Bateri Huawei U8150 – High Quality Genuine Li-Ion


Brandi: Huawei

Modeli: U8150

Material cilesor jo toksik dhe rezistent

Lloji i baterise: Li-ion

Kapaciteti: 1220 mAh

Tensioni: 3.7 V

Certefikime: CE

 

990L

Bateri – Huawei U8150

Bateri Huawei U8150 – High Quality Genuine Li-Ion

  • Material i cilesise se larte, jo toksik dhe i shendetshem
  • Me sistem te larte sigurie kunder tensionit, mmbinxehjes dhe qarkut te shkurter
  • Ideale per te zevendesuar baterine e vjeter dhe te dale jashte funksionit
  • E testuar dhe e verifikuar per rezultate te shkelqyera
  • Sinkornizim perfekt me celularin
  • Integruar me microchip qe rrit jetegjatesine dhe parandalon mbingarkimin
SKU: bateri-huawei-U8150 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat