,

Bateri Huawei U8350 – High Quality Genuine Li-Ion


Brandi: Huawei

Modeli: U8350

Material cilesor jo toksik dhe rezistent

Lloji i baterise: Li-ion

Kapaciteti: 1100 mAh

Tensioni: 3.7 V

Certefikime: CE

990 L

Bateri – Huawei U8350

Bateri Huawei U8350 – High Quality Genuine Li-Ion

  • Ideale per te zevendesuar baterine e vjeter dhe te dale jashte funksionit
  • Material i cilesise se larte, jo toksik dhe i shendetshem
  • Me sistem te larte sigurie kunder tensionit, mbinxehjes dhe qarkut te shkurter
  • Integruar me microchip qe rrit jetegjatesine dhe parandalon mbingarkimin
  • Cilesia e certefikuar nga CE
  • E testuar dhe e verifikuar per rezultate te shkelqyera
  • Me sistem te larte sigurie kunder tensionit, mbinxehjes dhe qarkut te shkurter
  • Sinkornizim perfekt me celularin
  • Sistem IC mbrojtes
SKU: bateri-huawei-U8350 Kategori: ,
Pesha0.2 kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat