,

Bateri Huawei U8833 – Replacement Original Li-Ion Battery


Brandi: Huawei

Modeli: U8833

Lloji: Li-Ion

Kapaciteti: 1730 mAh

Tensioni: 3.7 V

Ngjyra: E zeze

990L

Bateri – Huawei U8833

Bateri Huawei U8833 – Replacement Original Li-Ion Battery

Bateria Huawei U8833 ka nje mikrochip te integruar qe parandalon mbingarkimin dhe zgjat jeten e baterise. Teknologjia e fundit e baterive Lithium Ion jep performancen me te mire te mundshme ne krahasim me teknologjite e tjera te baterive. Zevendësimi me i mire per baterine ekzistuese me qendrueshmeri dhe rezistence te larte.

Ajo vjen tek ju me sistem mbrojtje dhe sigurie ne cdo kohe. Ngarkohet shpejt, shpenzohet ngadale dhe siguron nje gjendje optimale te telefonit tuaj.

Vlera, cilesia, siguria dhe jetegjatesia e saj, jane te garantuara  dhe te certefikuara edhe nga CE.

SKU: bateri-huawei-U8833 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat