,

Bateri Lenovo BL245 – For All Lenovo S60 Mobile Phones


1,190L

Bateri Lenovo BL245

Bateri Lenovo BL245 – For All Lenovo S60 Mobile Phones

 • Projektuar per te gjithe telefonat e markes Lenovo, modeli S60
 • Microchipi ne brendesi te struktures se baterise rrit jetegjatesine dhe parandalon mbingarkimin. Nuk  demton telefonin
 • Me sistem mbrojtje: e sigurt nga rryma e kunder, tensioni i larte, qarku i shkurter dhe shkarkesat elektrike
 • E qendrueshme
 • Rimbushet shpejt, ju mund ta perdorni ne cdo kohe dhe ne fund te dites te keni perseri bateri
 • Material rezistent ekologjik me mjedisin
 • Kapaciteti: 2150 mAh
 • Lloji i baterise: Li-ion
 • Certefikmet: CE
 • Tensioni: 3.8V
 • Koha e rimbushjes: 2 ore
SKU: bateri-lenovo-BL245 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat