,

Bateri Lenovo S 90 – Replacement Original New Li-Ion Battery


1,190L

Bateri Lenovo S 90

Bateri Lenovo S 90 – Replacement Original New Li-Ion Battery

  • Gjendja: e re
  • Pershtatet dhe sinkronizohet 100% me telefonin tuaj
  • Cilesi 100% e garantuar
  • Kapacitet i larte: 2230 mAh
  • Lloji i baterise: Lithium Polymer
  • Tensioni: 3.8V
  • E qendrueshme dhe e sigurt, me mbrojtje nga qarku i shkurter
  • Dizenjuar per te gjitha modelet: Lenovo Sisley S90
  • Certefikuar nga CE
SKU: bateri-lenovo-S90 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat