,

Bateri LG KE 970 Shine – Li-Ion Mobile Phone Battery


Brandi: LG

Dizenjuar per LG KE 970

Modeli: LGIP-470A

Materiali: Plastike ekologjike

Kapaciteti: 850 mAh

Lloji i baterise: Li-ion

Voltazhi/tensioni: 3.7 V

590L

Bateri – LG KE 970

Bateri LG KE 970 Shine – Li-Ion Mobile Phone Battery

  • Me microchip qe garanton jetegjatesine e baterise dhe parandalon mbingarkimin
  • Me sistem mbrojte dhe sigurie
  • Zgjedhja me e mire per te zevendesuar baterine e vjeteruar dhe te demtuar
  • Mund ta perdorni edhe si bateri rezerve ne mometin qe ajo ekzistuese eshte shkarkuar
  • Rezistente ndaj konsumit
  • E certefikuar nga CE
  • Dizanj kompakt, e merrni kudo me vete
SKU: bateri-LG-KE 970 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat