,

Bateri MOXOM per iPhone 8 – Genuine Original Battery


1,690L

Bateri MOXOM per iPhone 8

Bateri MOXOM per iPhone 8 – Genuine Original Battery

  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga RoHS dhe ce
  • Lloji i baterise: Lithium Polymer
  • Dizenjuar per telefona iPhone 8
  • Kapaciteti: 1821 mAh
SKU: bateri-moxom-iphone 8 Kategori: ,
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat