,

Bateri origjinale DOOGEE X5 Max – Bateria Accumulator


 • Brandi: DOOGEE
 • Modeli: X5 Max
 • Materiali: Plastike ABS
 • Lloji i baterise: Li-ion
 • Kapaciteti: 4000 mAh
 • Ngjyra: E zeze
 • Tensioni: 3.8 V

990L

Bateri origjinale DOOGEE X5 Max – Bateria Accumulator

Bateri origjinale DOOGEE X5 Max – Bateria Accumulator

 • Flisni me gjate ne telefon me miqte dhe familjen fale konsumit te ulet te DOOGEE X5 Max Battery
 • Rezistente ndaj ndryshkut dhe nxehtesise
 • Me mikrochip te integruar qe parandalon mbingarkimin dhe zgjat jeten e baterise
 • E sigurt nga mbinxehja, tensioni i larte dhe qarku i shkurter
 • Degjoni muzike, luani ose shihni videot qe deshironi, ajo nuk do iu lere kurre ne balte
 • Kapaciteti: 14000 mAh
 • Lloji i baterise: Li-Ion
 • Ideale per personat qe perdorim telefonat e yre per nje kohe te gjate gjate dites
SKU: bateri-doggee-X5-max Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat