,

Bateri origjinale Doogee Y300 – High Capacity 2200 mAh


 • Brandi: DOOGEE
 • Modeli: Y300
 • Lloji i baterise: Li-ion
 • Kapaciteti: 2200 mAh
 • Tensioni: 3.8 V
 • Materiali: Plastike

990L

Bateri origjinale – Doogee Y300

Bateri origjinale Doogee Y300 – High Capacity 2800 mAh

 • Dizenjuar per telefona Doogee Y300
 • 100% origjinale
 • Rezistente ndaj ndryshkut dhe jetegjate
 • Perdorni lirshem telefonin tuaj pa u shqetesuar per konsumin e baterise. Flisni ne telefon, luani, degjoni muzike apo shihni videot qe deshironi, ajo nuk do iu lere kurre ne balte
 • E sigurt nga mbinxehja, tensioni i larte dhe qarku i shkurter
 • Kapaciteti: 2200 mAh
 • Siguri dhe cilesi e certefikuar nga RoHs dhe FCC
SKU: bateri-doogee-Y300 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat