,

Bateri origjinale HUAWEI P10 – High Capacity Battery


Brandi: Huawei

Modeli: P 10

Lloji: Li-Ion

Kapaciteti: 3200 mAh

Tensioni: 3.82 V

Ngjyra: E zeze

 

1,190L

Bateri origjinale HUAWEI P10

Bateri origjinale HUAWEI P10 – High Capacity Battery

Kjo bateri zevendësuese ka nje mikrochip te integruar qe parandalon mbingarkimin dhe zgjat jeten e baterise. Teknologjia e fundit e baterive Lithium Ion jep performancen me te mire te mundshme ne krahasim me teknologjite e tjera te baterive. Zevendësimi me i mire per baterine ekzistuese me qendrueshmeri dhe rezistence te larte.

Ajo vjen tek ju me sistem mbrojtje dhe sigurie ne cdo kohe. Ngarkohet shpejt, shpenzohet ngadale dhe siguron nje gjendje optimale te telefonit tuaj,

SKU: bateri-huawei-P10 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat