,

Bateri origjinale Huawei U8650 – Replacement New Battery


Brandi: Huawei

Modeli: U8650

Materiali: Plastike

Ngjyra: E zeze

Kapaciteti: 1400 mAh

Tensioni: 3.7 V

990L

Huawei U8650 – Battery

Bateri origjinale Huawei U8650 – Replacement New Battery

Ky bateri eshte zgjedhja me e mire per te zevendesuar baterine ekzistuese te vjeteruar, duke ofruar qendrueshmeri, rezistence ndaj konsumit dhe siguri.  Ajo eshte ndertuar me nje microchip te brendshem qe parandalon mbingarkimin dhe rrit jetegjatesine.

Nje sistem mbrojtje ofron siguri nga qarku i shkurter, tensioni i larte, mbingarkimi dhe mbinxehja.

Cilesia dhe siguria e baterise Huawei U8650 eshte njohur dhe certefikuar nga CE.

SKU: bateri-huawei-U8650 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat