,

Bateri Origjinale iPhone 5 – Moxom High Quality Battery


1,090L

Bateri iPhone 5 – MOXOM

Bateri Origjinale iPhone 5 – Moxom High Quality Battery

  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga RoHS dhe ce
  • Lloji i baterise: Lithium Polymer
  • Dizenjuar per telefona iPhone 5
  • Kapaciteti: 1440mAh – 3.7V
SKU: bateri-moxom-iphone5 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat