,

Bateri Origjinale MOXOM per iPhone 6s Plus – High Capacity


1,690L

Bateri MOXOM iPhone 6s PLUS

Bateri Origjinale MOXOM per iPhone 6s Plus – New Li-Ion

  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga RoHS dhe ce
  • Lloji i baterise: Lithium Polymer
  • Dizenjuar per telefona iPhone 6S PLUS
  • Kapaciteti: 2750 mAh
SKU: bateri-moxom-iphone 6s plus Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat