,

Bateri Origjinale per LG K10 – New Rechargeable Li-Ion


1,290L

Bateri LG K10

Bateri Origjinale per LG K10 – New Rechargeable Li-Ion

 • Projektuar per te gjithe telefonat e markes LG, modeli K10
 • Microchipi ne brendesi te struktures se baterise rrit jetegjatesine dhe parandalon mbingarkimin. Nuk  demton telefonin
 • Me sistem mbrojtje: e sigurt nga rryma e kunder, tensioni i larte, qarku i shkurter dhe shkarkesat elektrike
 • E qendrueshme dhe me dizanj kompakt
 • Rimbushet shpejt, ju mund ta perdorni ne cdo kohe dhe ne fund te dites te keni perseri bateri
 • Material rezistent ekologjik me mjedisin
 • Kapaciteti: 2800 mAh
 • Lloji i baterise: Li-ion
 • Certefikmet: CE
 • Tensioni: 3.85V
 • Modeli i baterise: BL-46G1F
SKU: bateri-LG-K10 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat