,

Bateri Origjinale per Samasung Galaxy S5 – Moxom New Battery


1,090L

Bateri per Samasung Galaxy S5 – Moxom

Bateri Origjinale per Samasung Galaxy S5 – Moxom New Battery

  • Me microchip mbrojtes
  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga RoHS dhe ce
  • Lloji i baterise: Lithium Polymer
  • Dizenjuar per telefonat Samsung Galaxy S5
  • Kapaciteti i larte: 2400 mAh
SKU: bateri-moxom-samsung S5 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat