,

Bateri per DOOGEE X9 Mini – New Replacement Accessory


990L

Bateri – DOOGEE X9 Mini

Bateri per DOOGEE X9 Mini – New Replacement Accessory

  • Degjoni muzike, luani, flisni ne telefon ose shihni videot qe deshironi pa u shqetesuar per konsumin e baterise
  • Ideale per personat qe telefoni eshte pjese e rendesishme e perditshmerise se tyre
  • Mikrochipi i integruar parandalon mbingarkimin dhe zgjat jeten e baterise
  • Certefikuar nga CE dhe FCC
  • E sigurt nga mbinxehja, tensioni i larte dhe qarku i shkurter
  • Rezistente ndaj ndryshkut
  • Kapaciteti: 20000 mAh
  • Lloji i baterise: Li-Ion
SKU: bateri-doogee-X9-mini Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat