,

Bateri per Lenovo K5 NOTE – Rechargeable Battery BL261 Model


Brandi: Lenovo

Modeli: BL261

Dizenjuar per : Lenovo K5 NOTE

Certefikimet: CE

Lloji i baterise: Li-ion

Kapaciteti: 3500 mAh

Tensioni: 3.8 V

1,490L

Bateri per LENOVO K5 NOTE

Bateri per Lenovo K5 NOTE – Rechargeable Battery BL261 Model

  • Pershtatet me te gjithe telefonat Lenovo K5 NOTE
  • Mund te zevendesoje baterine e vjeteruar ose te perdoret si rezerve ne momentin qe bateria juaj po mbaron. Keshtu nuk humbisni asnje telefonate te rendesishme
  • Rezistente ndaj konsumit dhe ndryshkut
  • Qelizat e baterise me cilesi te larte ofrojne besueshmeri dhe jetegjatesi maksimale
  • Kjo bateri zevendesuese ka nje mikrochip te integruar qe parandalon mbingarkimin dhe zgjat jeten e baterise
  • Kapacitet i larte dhe cilesi premium
  • E qendrueshme, kompakte dhe e lehte per tu marre kudo me vete
SKU: bateri-lenovo-K5-note Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat