,

Bateri per Nokia Lumia 1012 / N 225 – Modeli BL-4UL Origjinale


990L

Bateri per NOKIA Lumia 1012 / N 225

Bateri per Nokia Lumia 1012 / N 225 – Modeli BL-4UL Origjinale

  • Modeli: BL-4UL
  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga CE
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Dizenjuar per telefonat Nokia Lumia 1012 dhe Nokia Lumia N 225
  • Kapaciteti: 1200 mAh / 3.7V
SKU: bateri-nokia-lumia-1012-N 225 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat