,

Bateri per Samsung I 9080 / I 9060 Origjinale – New Li-Ion


990L

Bateri per Samsung I 9080 / I 9060

Bateri per Samsung I 9080 / I 9060 Origjinale – New Li-Ion

  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga CE
  • Origjinale
  • Dizenjur per telefon Samsung Galaxy I 9080 dhe I 9060
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Kapaciteti: 2100 mAh
SKU: bateri-samsung- I 9080 / I 9060 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat