,

Bateri per Samsung S8500 / I8910 – Rechargeable Battery


890 L

Bateri per Samsung S8500 / I8910

Bateri per Samsung S8500 / I8910 – Rechargeable Battery

  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga CE
  • Origjinale
  • Dizenjur per telefon Samsung S8500 dhe Samsung I8910
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Kapaciteti: 1500mAh
SKU: bateri-samsung-S8500-I8910 Kategori: ,
Pesha0.2 kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat