,

Bateri per telefon LG K8 – New High Quality Li-Ion Battery


1,290L

Bateri – LG K8

Bateri per telefon LG K8 – New High Quality Li-Ion Battery

 • Rimbushet shpejt dhe konsumohet ngadale
 • Rezistente ndaj ndryshkut, konsumit dhe mbinxehjes
 • 100% Origjinale
 • E mbrojtur nga qarku i shkurter, mbinxehja, mbikarikimi dhe luhatjet e tensionit
 • Luani, degjoni muzike ose flisni gjate ne telefon pa u shqetesuar per konsumimin e baterise
 • Zevendesimi me i mire per baterine tuaj origjinale nese ajo eshte demtuar ose vjeteruar
 • Lloji i baterise: Li-Ion
 • Certefikimet: CE
 • Kapaciteti: 2500 mAh
 • Tensioni: 3.8V
 • Modeli i baterise: BL-45F1F
 • Ngjyra: E bardhe
SKU: bateri-LG-K8 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat