,

Bateri per telefon Sony Xperia Z L36H – Original New Battery


990L

Bateri Sony Xperia Z L36H – Origjinale

Bateri per telefon Sony Xperia Z L36H – Original New Battery

  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga MSDS, CE, RoHS dhe FCC
  • Origjinale
  • Dizenjuar per telefon Sony Xperia Z / L36H
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Kapaciteti:2330 mAh
SKU: bateri-sony-Xperia Z-L36H Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat