,

Bateri per telefonin e markes Lenovo A399 – New Li-Ion Battery


Brandi: HUAWEI

Modeli: A399

Materiali: Plastike e forte

Ngjyra: E zeze

Kapaciteti:2000 mAh

Tensioni: 3.7 V

Lloji i baterise: Li-Ion

1,090L

Bateri – LENOVO A399

Bateri per telefonin e markes Lenovo A399 – New Li-Ion Battery

  • Me sistem te larte sigurie kunder tensionit,mbinxehjes dhe qarkut te shkurter
  • Material i cilesise se larte, jo toksik dhe i shendetshem
  • Sinkronizohet ne menyre te persosur me telefonin tuaj
  • Rimbushet shpejt dhe shpenzohet ngadale
  • Ideale per te zevendesuar baterine e vjeter dhe te dale jashte funksionit
  • E testuar dhe e verifikuar per rezultate te shkelqyera

KESHILLE: Rekomandohet qe instalimi ne telefon te behet nga persona qe kane njohuri teknike ose permes videove TUTORIAL ne Youtube

SKU: bateri-lenovo-A399 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat