,

Bateri Portative Awei P6K 20000mAH

Awei

2,100L

BATERI PORTATIVE AWEI P6K 20000mAH

Powerbank me fuqi te larte prej 20000mAh me dy porta Usb per karikimin e dy pajiseve njekohesisht.

Secila nga dy portat USB zbulon automatikisht shpejtesine optimale te ngarkimit per pajisjet Android ose Apple.

Me nje elektrik dore te integruar LED.

Zgjidhje ideale per perdorim ne ambiente te jashtme ku nuk ka energji elektrike, si plazh, fshat, kamping, ekskursione etj.

Specifikat :

-Kapaciteti i baterise: 20,000 mAh

-Marka : Awei

-Dual Output 5V/2.1A MAX

-Temperatura e funksionimit: -10°C ~ 60°C


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300077 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Power Bank

brands

Awei

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat