,

Bateri Portative – Baseus Power Bank Metal Digital Display


 • Brandi: Baseus
 • Model: PPADMA
 • 3 Ngjyra: Black – Teal – Magenta
 • Kapaciteti i baterise: 20000mAh / 3.7V 74Wh
 • HYRJA
 • iP: 5V 2A, 9V 2A, 12V 1.5A Max.
 • Micro: 5V 2A, 9V 2A, 12V 1.5A Max.
 • Type-C: 5V 2A, 9V 2A, 12V 1.5A Max.
 • DALJA
 • USB1: 4.5V 5A, 5V 4.5A, 5V 3A, 9V 2A, 12V 1.5A Max.
 • USB2: 4.5V 5A, 5V 4.5A, 5V 3A, 9V 2A, 12V 1.5A Max.
 • Type-C: 5V 3A, 9V 2A, 12V 1.5A Max.
 • USB1 + USB2: 5V 3A Max.
 • USB1 + Type-C: 5V 3A Max.
 • USB2 + Type-C: 5V 3A Max.
 • Type-C + USB1 + USB2 Total output power: 5V 3A Max

4,190L

Bateri Portative – Baseus PPADMA

Bateri Portative – Baseus Power Bank Metal Digital Display

 • Rimbush baterine shpejt dhe ne menyre te sigurt, edhe kur ndodheni ne levizje dhe nuk keni akses ne energji elektrike
 • E vogel dhe praktike, iu lejon ta merrni kudo me vete
 • Mbron baterine nga rreziqe te tilla si: qarku i shkurter, mbinxehja, tensioni i larte, fusha magnetike, nenkarikimi etj
 • Ekrani dixhital tregon nivelin dhe gjendjen e baterise ne momentin e rimbushjes
 • Mund te karikoni 3 paisje njekohesisht permes 2 fishave USB dhe 1 fishe Type C
 • Universal, perdoret per te gjitha llojet e telefonave, mjafton te dispononi fishen perkatese
 • Ndertuar nga material metalik me peshe super te lehte
 • Me teknologji te avancuar dhe 9 sisteme sigurie
 • Kapaciteti 200000 mAh
 • Mbeshtetur me protokollin e ngarkimit te shpejte
SKU: bateri portative-baseus-PPADMA Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat