,

Bateri Portative – HOCO Tiny Concave Pattern Power Bank


Kapaciteti i baterise: 5200 mAh;
Lloji i baterise: 18650 lithium
Permasat: 96 mm x 45 mm x 23 mm
Pesha: 115g
Hyrja:5V/1A;
Dalja: 5V/1A;
Materiali: ABS+PC + Fiber Karboni
Ekrani: LED

1,590L

Bateri Portative – HOCO B21

Bateri Portative – HOCO Tiny Concave Pattern Power Bank

Karikoni telefoni dhe paisjet tuaja elektronike kudo qe ndodheni dhe ne cdo kohe. Ky ngarkues i jashtem ofron shpejtesi dhe siguri maksimale duke mbrojtur baterine nga cdo rrezik i mundshem.

Ndertuar nga plastika e forte ABS + Fiber Karboni +PC rezistente ndaj zjarrit, me 1 porte USB karikon cdo lloj smartphone ose paisje qe disponon fishen perkatese.

Me kapacitet 5200 mAh, HOCO B21 merret kudo me vete, sidomos ne udhetime. Ekrani LED tron gjenden e baterise se paisjeve.

SKU: bateri portative-hoco-B21 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat