,

Bateri S860 Lenovo – Genuine Premium Quality Battery


Brandi: Lenovo

Modeli: S860

Certefikimet: CE

Material cilesor jo toksik dhe rezistent

Lloji i baterise: Li-ion

Kapaciteti: 4000 mAh

Tensioni: 3.8 V

1,090L

Bateri S860 LENOVO

Bateri S860 Lenovo – Genuine Premium Quality Battery

  • Pershtatur per te gjithe telefonat e markes Lenovo S860
  • E sigurt nga tensioni i larte, mbinxehja dhe qarku i shkurter
  • Ideale per te zevendesuar baterine e vjeter dhe te dale jashte funksionit
  • E testuar dhe e verifikuar per rezultate te shkelqyera
  • Sinkornizim perfekt me celularin
  • Rezistente dhe e qendrueshme
  • Flisni gjate ne telefon, skype apo lidhje Audio-video pa u shqetesuar per statusin e baterise
  • Integruar me microchip qe rrit jetegjatesine dhe parandalon mbingarkimin
SKU: bateri-lenovo-S860 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat