,

Bateri Samsung G130/310 – Long Lasting Li-ion Battery


990L

Bateri SAMSUNG G130/310

Bateri Samsung G130/310 – Long Lasting Li-ion Battery

  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga CE
  • Dizenjur per telefon Samsung G 130 dhe Samsung G 310
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Kapaciteti: 1300 mAh
SKU: bateri-samsung-G 130/G310 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat