,

Bateri Samsung S3350 / S3850 Origjinale – New Battery


590 L

Bateri Samsung S3350 / S3850

Bateri Samsung S3350 / S3850 Origjinale – New Battery

  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga CE
  • Origjinale
  • Dizenjur per telefon Samsung S3350 dhe Samsung S3850
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Kapaciteti:1000 mAh
SKU: bateri-samsung-S3350-S3850 Kategori: ,
Pesha 0.2 kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat