,

Bateri telefoni Origjinale Nokia Lumia 630/635 – New Li-Ion


990L

Bateri Origjinale NOKIA Lumia 630/635

Bateri telefoni Origjinale Nokia Lumia 630/635 – New Li-Ion

  • Modeli: BL-5H
  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga CE
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Dizenjuar per telefonat Nokia Lumia 630 dhe Nokia Lumia 635
  • Kapaciteti: 1830 mAh / 3.7V
SKU: bateri-nokia-lumia-630-635 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat