,

Bateri telefoni Samsung Galaxy J110/ J1 ACE – Genuine Battery


Bateri telefoni Samsung Galaxy J110/ J1 ACE

Bateri telefoni Samsung Galaxy J110/ J1 ACE – Genuine Battery

  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga CE
  • Origjinale
  • Dizenjur per telefon Samsung Galaxy J110 dhe Samsung Galaxy J1 ACE
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Kapaciteti: 1900 mah
SKU: bateri-samsung-J110/J1 ace Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat