,

Bateri telefoni Samsung S5250 / S5570 – Origjinale ne shitje


590 L

Bateri SAMSUNG S5250 / S5570

Bateri telefoni Samsung S5250 / S5570 – Origjinale ne shitje

  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga CE
  • Origjinale
  • Dizenjur per telefon Samsung S5250 dhe Samsung S5570
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Kapaciteti: 1200mAh
SKU: bateri-samsung-S5250-S5570 Kategori: ,
Pesha0.2 kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat