,

Battery Bank IPIPOO LP 15 – Fast Charger Digital Display


2,390L

Battery Bank – IPIPOO LP 15

Battery Bank IPIPOO LP 15 – Fast Charger Digital Display – Bli Online ne iBuy.al me mire dhe me lire se kudo

Karikoni telefonin dhe paisjet tuaja ne cdo kohe dhe ne cdo moment pa pasur nevoje per nje prize me korent. Ky rimbushes vjen ne permasa ideale, kompakte dhe dizenjuar per tu marre gjithmone me vete

Me 2 porta dalese iu lejon te karikoni dy paisje/telefona celulare ne te njejten kohe dhe me shpejtesi te larte

Dizenjuar per er karikimin e te gjithe celulareve dhe paisjeve te tjera qe kane disponojne fishen perkatese. Me ekran dixhital qe tregon ne cdo moment statusin e baterise

I mbrojtur nga qarku i shkurter, mbinxehja dhe mbi tensioni. Material rezistent ndaj konsumit dhe nxehtesise

SKU: battery bank - ipipoo- LP15  Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat