,

Battery Charger – Awei Dual USB Ports PowerBank Online


4 Ngjyra:

E zeze

E bardhe

E kuqe

Gold

2,290L

Battery Charger – AWEI P50k

Battery Charger – Awei Dual USB Ports PowerBank Porosit Online produkte cilesore me cmime te lir ne iBuy.al

  • Karikoni telefonin dhe paisjet tuaja ne cdo kohe dhe ne cdo moment pa pasur nevoje per nje prize elektrike
  • I sigurt i shpejte dhe e merrni kudo me vete
  • Pershtatur per te gjitha paisjet qe kane nje fishe USB
  • Certefikuar nga RoHS, CE dhe FCC
  • Me indikator qe tregon nivelin e baterise
SKU: battery charger-awei-P50k Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat