,

Battery Charger Portable – Baseus Cloud Core Series Universal


 • Kapaciteti: 5000mAh
 • Dalja: DC 5V / 1A
 • Dimensionet: 110 x 57 x 12mm
 • Pesha: 114g
 • PAKETIMI PERFSHIN:
 • Baterine
 • Kabllin USB
 • Manualin e perdorimit

1,490L

Battery Charger Portable – Baseus Cloud Core

Battery Charger Portable – Baseus Cloud Core Series Universal

 • Material ABS i qendrueshem, rezistent ndaj temperatures se larte dhe i sigurt
 • Trashesi 1.2cm, madhesi kompakte dhe e lehte per tu marre kudo me vete. Siperfaqe prej gome,me qoshe te lakura dhe dizanj te vecante
 • E mbrojtur nga qarku i shkurter, qarku i shumfishte, tensioni i larte dhe mbinxehja
 • Rimbush shpejt kudo qe jeni telefonin ose paisjet tuaja elektronike
 • Me 1 porte USB Micro
 • I pershtatur per te gjithe llojet e iPhone, Samsung, Sony, HTC, Huawei dhe te gjitha paisjet qe kane fishen USB
SKU: battery charger portable-baseus-cloud core Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat