,

Battery for Huawei P9 Lite Mini – Bateri Premium Quality


Brandi: Huawei

Modeli: P9 Lite Mini

Materiali: Plastik

Lloji i baterise: Lithium Polymer

Tensioni: 3.8V

990L

Huawei P9 Lite Mini – Battery

Battery for Huawei P9 Lite Mini – Bateri Premium Quality

Bateri Huawei P9 Lite Mini nuk e demton telefonin tuaj dhe sinkronizohet ne menyre perfekte me te. Ajo eshte projektuar ne cdo detaj qe te pershtatet me mire se bateria ekzistuese.

Ajo vjen tek ju me nje dizanj elegant, super te lehte qe e ben ideale per ta marre kudo me vete dhe per ta perdorur edhe si rezerve te baterise ekzistuese.

Me material rezistent ndaj mbixehjes dhe ideuar me teknologjine e ngarkimit te shpejte v2.0, ky eshte aksesori ideal per telefonin tuaj. Nderkohe, para se te mberrije tek ju, bateria eshte testuar dhe vleresuar per performance te shkelqyer.

SKU: bateri-huawei- P9 lite-mini Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat