,

Baze e levizshme me rrota per objektet shtepiake – Bli Online

Te ndryshme

  • Me strukture te fuqishme.
  • Antirreshqitese.
  • Perbere me 4 rrota te integruara.
  • Material : Alumin + Plastik.
  • Kapaciteti : 250 kg.

1,890L

BAZE LEVIZESE ME RROTA PER PAISJET SHTEPIAKE

Te ndryshoni arredimin e shtepise suaj eshte nje nga gjerat qe ju e beni per kenaqesine tuaj por ndonjeher eshte e nevojshme sepse edhe qendrimi per nje kohe te gjate ne te njejtin ambient behet monoton.

Sigurisht, qe kur ju vendosni te beni nje gje te tille e mendoni disa here per arsye se eshte shume e veshtire te levizni produktet per shkak te peshes tejet te larte qe ju pa nje mjet ndihmues e keni te pamundur ta beni.

Tanime nuk keni pse te ngurroni.

iBuy.al ju jep mundesine te arredoni shtepine tuaj sa here te deshironi fale bazes levizese per objektet shtepiake te cilat jane te veshtira per t’u zhvendosur.

BAZE E LEVIZSHME ME RROTA PER SENDET SHTEPIAKE-250 KG

Baza eshte e pajisur me rrota ne menyre qe te beje te mundur trasnportin apo zhvendosjen e paisjeve me pesha te renda nga nje cep ne cepin tjetrin, apo nga nje vendndodhje ne nje tjeter.

Ajo eshte e afte te mbaje nje peshe goxha te rende qe arrin deri ne 25o kg.

Baza eshte edhe nje mjet shume i mire per te mbrojtur dysheme tuaj nga gervishtjet apo demtimet qe mund te sjelli zvarritja e mobilieve.

Ka nje rezistence shume te madhe ndaj mjedisit, sidomos ndaj ujit apo ndryshe lageshtires edhe ndryshkut.

Perbehet me 4 rrota qe mund te rrotullohet deri ne 36o grade duke u bere tejet praktike.baze e levizshme me rrota per pajisjet elektroshtepiake bli online me cilesine me te mire iBuy al

SPECIFIKAT

Ideaur per te levizur mjetet me peshe te rende.

Per perdorim shtepiak dhe profesional.

Kapaciteti i peshes mbajtese eshte 250 kilogram.

Me kater rrota.

Projektuar me rrotullim 360 grade.

Perbere me material alumin edhe plastik.

Permasat : 48-62cm x 45-59cm x 10.5cm

Pesha: 1.9 kilogram.

Universale.

Bli Online ne iBuy.al me cmimin me te mire dhe me te lire ne treg.

SKU: GI-baze per pajisjet elektroshtepiake - me rrota Kategori: ,
Pesha1.9 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Gray

LLoji

baze e levizshme me rrota

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat