Berese Buke Octavo – OC 0910

Octavo

9,900L

BERESE BUKE OCTAVO – OC 0910

Prodhuesi i bukës me 12 programe Octavo është një teknikë e përshtatshme, praktike dhe e lehtë për tu përdorur në kuzhinë që ju lejon të piqni bukë në shtëpi.

Nuk ka nevojë të keni ndonjë njohuri të veçantë për pjekjen, thjesht duhet të vendosni brumin në kete pajisje dhe të zgjidhni programin e kërkuar.

Këmbë të gomuara  dhe veshje jo-ngjitëse në enën e pjekjes.

Ju mundeson tre gradë pjekje: e lehte mesatare, e errët.

Mban buken ngrohtë deri në 1 orë dhe gjithashtu ka opsionin e ruajtjes se programit të caktuar pa furnizim me energji elektrike.

Me këmbë të gomuara, kjo berese buke do ju ofroje stabilitet kudo ta vendosni.

Specifika:

Modalitete: 12 programe

Pesha e produkteve të pjekura: 600, 900 g

Tre gradë pjekje: e lehte mesatare, e errët

Ruajtja e programit të caktuar pa furnizim me energji elektrike

Veshje jo-ngjitëse në enën e pjekjes

Ekran per shikimin e mases se brumit

Madhësia: lartësia – 27 cm, gjerësia – 30 cm, gjatësia – 40 cm

Ngjyra e bardhe.

Pajisjet: Bërës bukësh – 1 copë; Tas brumi – 1 copë; Thikë për trazim – 1 copë; Xham matës – 1 copë; Lugë matëse – 1 copë; Grep për heqjen e lehtë të tasit – 1 copë.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Berese Buke Octavo Kategori:
brands

Octavo

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat